2006 yılında yayın hayatına başlayan ve günümüzde popüler radyo kanallarından biri olarak yayın hayatına devam eden İstanbul FM, 14 yıldır gelişerek dinleyicilerine popüler yayınlar yapmaya devam etmiştir. İstanbul merkezli olarak yayın hayatına başlayan radyo kanalı Marmara bölgesine belirli frekanslar üzerinden yayın yapmış 2008 yılından itibaren ülke geneline karasal yayın üzerinden farklı frekanslar ile yayın yapmaya devam etmiştir. Günümüzde ulusal radyo kanalları arasında yer alan ve İstanbul ve çevresinden fm bandı 88.6 frekansı üzerinden dinlenebilen İstanbul FM aynı zamanda internet üzerinden ve mobil uygulamalardan da kolaylıkla dinlenebilmektedir. Popüler pop müzik ve slow müzik dalında yayın yapan radyo kanalı 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.

İstanbul FM Radyo Programları

Eski ve köklü bir radyo kanalı olarak hayatımızda yer alan ve kesintisiz müzik yayını ile kemik bir dinleyici kitlesine sahip olan İstanbul FM ST Endüstri Medya Grup bünyesinde yer alan radyolardan biridir. Bünyesinde yer alan profesyonel radyocular sayesinde dinleyicilerine er zaman kaliteli müzik yayını yapan İstanbul FM, sabah kuşağında 7 – 9 saatleri arasında hareketli müzik yayını yaparak sabah stresinden kurtulmanızı sağlıyor. Az reklam bol müzik sloganı ile yayın yapan radyo kanalı saat 9 – 10 saatleri arasında gündemden haberleri sizlere ulaştırıyor. Haber saatinde gündemden ve dünyadan haberlerin yer aldığı programdan sonra öğle kuşağına kadar hareketli müzik yayınına devam eden İstanbul FM, çalışma saatlerinde çalışanların sığındığı bir liman oluyor. Öğle haber saatinde kısa haber molasından sonra kesintisiz kaliteli müzik yayınına devam eden radyo kanalı akşam haber kuşağına kadar müzik yayınına devam ediyor. Alanında uzman ve profesyonel olan radyo programcıları aracılığı ile hazırlanan radyo programları ile dinleyiciler hem müziğe doyuyor hem de canlı yayınlara katılarak görüşlerini belirtebiliyor.

Radyo yayınları akşam kuşağında da devam ediyor. Saat 5 – 7 arasında iş dönüşü programı ile radyolarınızda yer alan Mustafa Özkan sayesinde hem günün stresini atıyorsunuz hem de müziğin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Gündemden haberler ile müziğin birleştirildiği iş dönüşü programı ile hit şarkıların yanı sıra günün bomba haberlerini de keyifli bir şekilde dinleyebiliyorsunuz. Gece kuşağında da sizlere hem slow müzik hem de pop müzik türünde yayınlar yapan İstanbul FM, birbirinden kaliteli müzikleri sizlere sunuyor. Çok geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalını dinleyebilmek içinde alternatif seçeneklere sahipsiniz. Teknolojiyi sonuna kadar kullanan radyo kanalı yükselen başarı grafiği ve artan dinleyici kitlesi ile ülkemizde en fazla dinlenen radyo kanalları arasında yer alıyor.

İstanbul FM Dinleme Seçenekleri

1 ) Frekans üzerinden yayın; İstanbul Fm kurulduğu 2006 yılından itibaren karasal yayın üzerinden yayın yapmıştır. İstanbul merkezli olarak yayın hayatına başlayan radyo kanalı Marmara bölgesine 88,6 frekansı üzerinden yayın yapmış sonrasında ülke geneline 48 farklı frekans üzerinden yayın yapmaya devam etmiştir. Bulunduğunuz bölgeden yayını dinlemek için www.istanbulfm.com.tr adresine gitmeniz ve bulunduğunuz bölgenin frekansını öğrenmeniz yeterli oluyor.

2 ) İnternet üzerinden yayın; İnternet üzerinden yayın yapan İstanbul Fm, kendi internet sitesi üzerinden canlı yayın dinleme seçeneğini sizlere sunduğu gibi internet üzerinde yer alan ve canlı radyo dinleme siteleri olarak görev yapan siteler üzerinden de dinlenebilmektedir. Teknolojik alt yapısı sayesinde canlı yayınları internet üzerinden kesintisiz olarak dinleyebiliyorsunuz.

3 ) Mobil Cihazlar üzerinden; Mobil uyumlu internet sitesine sahip olan İstanbul Fm, mobil cihazların tarayıcıları üzerinden de rahatlıkla dinlenebiliyor. Mobil uyumlu bir site olduğu için cihazınızın internet tarayıcısı aracılığı ile siteye bağlandığınızda canlı yayını dinleyebiliyorsunuz.

4 ) Mobil uygulamalar üzerinden yayın; Teknoloji ile birlikte kendini geliştiren ve sürekli gelişen bir radyo kanalı olan İstanbul Fm, dinleyicileri için hem android hem de ıos tabanlı mobil uygulamalar geliştirmiştir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz mobil uygulamalar ile dilediğiniz zaman canlı yayınları dinleyebilir, müziğe doyabilirsiniz.

Dinleyicilerine yönelik olarak kendini geliştiren radyo kanalı olarak adını duyuran İstanbul Fm, farklı dinleme seçenekleri üzerinden dinleyicilerine radyo dinleme imkanı sağlıyor. Pop müzik ve slow müzik dalında yayın yapan radyo kanalı kesintisiz ve reklamsız müzik yayını ile dileyicilerine keyifli vakit geçirme imkanı sağlıyor.

İstanbul FM Frekans

  • İstanbul: 88.6

İstanbul FM İletişim